Reaksiyon Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Reaksiyon Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star TV nin yeni dizilerinden biri olan Reaksiyon dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Erdal Beşikçioğlu bu sefer karşımızda Yavuz karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Reaksiyon dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Reaksiyon Dizisinin yazarı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Bahadir Özdener dir .
Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Star TV Reaksiyon dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Reaksiyon Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Onur Tan otururken , senaristler ise Ozan Aksungur olacak  ve Reaksiyon Dizisinin en merak edilen kısmı ise dizi müziklerinin kimin yaptığı ve tüm dizilere can veren ve adını herkesin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Fahir Atakoğlu yapacaktır.

Reaksiyon dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Reaksiyon dizisi saat 20:30 da pazartesi günleri Star Tv de yayınlanmaktadır.

Reaksiyon Dizisi Oyuncuları

Reaksiyon dizisi Oğuz – İbrahim Çelikkol
Reaksiyon dizisi Zeynep – Selen Soyder
Reaksiyon dizisi Duygu – Nehir erdoğan
Reaksiyon dizis Kaynakli Tekin – İsmail Demirci
Reaksiyon dizisi Yavuz – Erdal Beşikçioğlu
Reaksiyon dizisi Gürkan – Yurdaer Okur
Reaksiyon dizisi Fatoş – Melis İşiten
Reaksiyon dizisi Tayfun – Berkan Şal
Reaksiyon dizisi Mehmet Rauf – Erdal Küçükkömürcü
Reaksiyon dizisi Ferhat – Savaş Özdemir
Reaksiyon dizisi Sedef – Gaye çankaya
Reaksiyon dizisi Aysel – Feyha Çelen

Reaksiyon dizisi, reaksiyon dizisi oyuncuları kimler, reaksiyon dizisi herkes düşmanını tanıyacak, herkes düşmanını tanıyacak dizisi, herkes düşmanını tanıyacak oyuncuları reaksiyon dizisi, reaksiyon dizi konusu nedir, reaksiyon dizisinde kim hangi rolde, reaksiyon dizisi karakter isimleri, reaksiyon oyuncuları resimleri, reaksiyon karakter isimleri, her kes düşmanını tanıyacak reaksiyon dizisinde kim kimdir, star tv yeni reaksiyon dizisi, reaksiyon 1. bölüm izle, reaksiyon tanıtım fragmanı, reaksiyon yeni bölüm fragmanı, behzat ç oyuncuları, reaksiyon dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir