Şeref Meselesi Konusu ve Oyuncuları

Kanal D nin yeni dizilerinden biri olan Şeref Meselesi dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Kerem Bürsin bu sefer karşımızda Tamer Kılıç karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Şeref Meselesi dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Şeref Meselesi Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş D Yapımdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Kanal D Şeref Meselesi dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Şeref Meselesi Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Altan Dönmez otururken , senaristler ise Elif Usman Ergüdenolacak.

 

Şeref Meselesi dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Şeref Meselesi dizisi Çok Yakında Kanal D de yayınlacak.

Şeref Meselesi Oyuncuları:

1) KEREM BURSİN – ( TAMER KILIÇ)
2) ŞÜKRÜ ÖZYILDIM – ( SONER KILIÇ )
 3) ŞÜKRAN OVAL – ( FÜSUN )
 4) BURCU BİRİCİK – ( KÜBRA )
 5) YASEMİN KAY ALLEN – (ÖZGE )
 6) UĞUR UZUNEL – 8 LEVENT )

Şeref Meselesi dizisi, Şeref Meselesi dizisi oyuncuları kimler, Şeref Meselesi dizisi ne zaman, Şeref Meselesi dizi konusu nedir, Şeref Meselesi dizisinde kim hangi rolde, Şeref Meselesi dizisi karakter isimleri, Şeref Meselesi oyuncuları resimleri, Şeref Meselesi karakter isimleri, Şeref Meselesi 1. bölüm izle, Şeref Meselesi tanıtım fragmanı, Şeref Meselesi yeni bölüm fragmanı, Şeref Meselesi dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir