Sil Baştan Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star TV nin yeni dizilerinden biri olan Sil Baştan dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Emre Kınay bu sefer karşımızda Yiğit Şen karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Sil Baştan dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Sil Baştan Dizisinin yazarı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Gani Müjde dir .

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Star TV Sil Baştan dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Sil Baştan Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Murat Düzgünoğlu otururken , senaristler ise Gani Müjde olacak  ve Sil Baştan Dizisinin en merak edilen kısmı ise dizi müziklerinin kimin yaptığı ve tüm dizilere can veren ve adını herkesin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Murat Dalkılıç yapacaktır.

Sil Baştan dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Sil Baştan dizisi saat 20:00 da Cumartesi günleri Star Tv de yayınlanmaktadır.

Sil Baştan Dizisi Oyuncuları:

Sil Baştan Yiğit Şen – Emre Kınay
Sil Baştan Gizem Dereli – Dilara Gönder
Sil Baştan Sergen Yalçın – Sergen Yalçın
Sil Baştan Yelda Yeşil – Esra Dermancıoğlu
Sil Baştan Ceren Özdemir – Belma Cançiğer
Sil Baştan Murat Dalkılıç – Murat Dalkılıç
Sil Baştan Kadri Sarıtepe – Önder Açıkbaş
Sil Baştan Oktay Atabay – Cenk Ertan
Sil Baştan Tuna Orhan
Sil Baştan Çiçek Dilligil Öztoprak
Sil Baştan Sat Sungur

 

Sil Baştan dizisi, Sil Baştan dizisi oyuncuları kimler, Sil Baştan dizisi ne zaman, Sil Baştan dizi konusu nedir, Sil Baştan dizisinde kim hangi rolde, Sil Baştan dizisi karakter isimleri, Sil Baştan oyuncuları resimleri, Sil Baştan karakter isimleri, star tv yeni Sil Baştan dizisi, Sil Baştan 1. bölüm izle, Sil Baştan tanıtım fragmanı, Sil Baştan yeni bölüm fragmanı, Sil Baştan dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir