Sil Baştan Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Yeni yayın döneminde Star’tv çok yeni bir diziyle giriş yapıyor. Oyuncu kadrosu Sergen Yalçın – Dilara gönder ve bir çok önemli medyatik isimden olan dizi şimdiden herkesin merak ettiği bir konum haline gelmiştir.

Dizinin senaryosunu Gani – müjde yazıyor ve spor dünyasından tanınan Sergen Yalçın ve Dilara gönder yer alıyor. Cast çalışmalarıda halen devam eden diziye önümüzdeki günlerde yeni isimler ve oyuncularda katılacağı şimdiden anlaşılıyor Eylül ayında başlayacak dizi hakkında detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmış olacağız.

Sil Baştan Dizisi Konusu: 

Star’ın başrollerini Emre Kınay, Dilara Gönder, Murat Dalkılıç, Sergen Yalçın, Esra Dermancıoğlu, Belma Canciğer, Cenk Ertan, Önder Açıkbaş, Tuna Orhan Çiçek Dilligil’in paylaştığı ettik, yapımcılığını Tükenmezkalem Film’in üstlendiği, senaryosu Gani Müjde’ye AIT A.Ş. yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu’nun yaptıgı Sil Baştan Cumartesi’nde izleyici Ile buluşacak.

 

Sekiz yetişkin yıllar sonra okul hayatına geri dönerse! 

İzzet Ünver Yatılı Anadolu Lisesi’nin 100. Yıl kutlaması için düzenlenen törene gelenleri bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Okulun eski sekiz öğrencisinin velileri, zamanında bir öğretmene verdikleri parayla okulu geçmelerini sağlamışlardır. Kutlama gününde ortaya çıkan bu gerçek ile ortalık bir anda karışır.

Tüm medyada yayılan haber ile bir kriz ortamı oluşmuştur. İçlerinde Milli Eğitim Bakanı’nın da yer aldığı skandal devletin verdiği karar ile son bulacaktır. Başbakanlıktan yapılan açıklamaya göre; bu sekiz kişi son sınıfı tekrar okuyacaktır.

Sil Baştan Dizisi Fotoğrafları

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

2 thoughts on “Sil Baştan Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir