Şubat Dizisi Konusu ve Oyuncuları

TRT 1 nin yeni dizilerinden biri olan Şubat dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Alican Yücesoy bu sefer karşımızda Şubat karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Şubat dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Şubat Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Eflatun filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan TRT 1 Şubat dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Şubat Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Volkan Kocatürk otururken , senaristler ise Funda Alp olacak.

 

Şubat dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Şubat dizisi saat 20:30 da pazartesi günleri TRT 1 de yayınlanmaktadır.

Şubat Dizisi Oyuncuları:

Alican Yücesoy – Şubat
Melisa Sözen – Yağmur Çankaya
Musa Uzunlar – Aziz Bey
Serkan Ercan – Komiser Arif
Özkan Uğur – Semih Akça
Ülkü Duru – Yıldız Çankaya
Tansu Biçer – Saltuk
Nadir Sarıbacak – Duble
Sermet Yeşil – Deli İbrahim
Türkü Turan – Yusuf
Damla Sönmez – Nazlı

Şubat dizisi, Şubat oyuncuları kimler, Şubat dizisi ne zaman, Şubat dizi konusu nedir,Şubat dizisinde kim hangi rolde, Şubat dizisi karakter isimleri,Şubat oyuncuları resimleri, Şubat karakter isimleri, Şubat 1 bölüm izle, Şubat tanıtım fragmanı, Şubat yeni bölüm fragmanı, Şubat dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir