Turabi kazandığı parayı ne yaptı?

Survivor yarışmasında iki kez şampiyon olan Turabi hakkında merak edilenleri ‘Aramızda Kalmasın’ programına anlattı.

İzleyici tarafından zaman zaman sinirli bir yapısı olduğu yönünde eleştirilere maruz kalan Turabi, şunları söyledi; “Survivor dönemi boyunca ada hayatında hiç ileri gittiğimi düşünmüyorum. Ada şartlarında ne gerekiyorsa, bana nasıl gelindiyse onun cevabını verdim. Ben adayı gerçek hayat olarak gördüm. Her insanla anlaşamazsın. Ben sokakta büyüdüm o da bana çok şey öğretti. Ayna gibiyim. Kişi bana nasıl gelirse aynısını alır” dedi.

Survivor All Star’da ilk başlarda Begüm’e ısınamadığını söyleyen Turabi, “Yarışmanın başlarında Begüm kardeşimle pek anlaşamadım. Bir önyargım vardı ama iyi bir kız kardeşimizmiş.” diye konuştu.

– Survivor All Star’da en iyi anlaştığı yarışmacının Hilmicem olduğunu söyleyen Turabi, “Hilmi bana göre saygılı efendi bir çocuk. Hiç egosu yok. Hilmi benim karşımda kavga edecek bir çocuk değil. Biz her zaman Hilmi ile şunu düşündük. Son iki senenin şampiyonu olarak o koltukta beraber oturmak istedik. Beni yenerse Hilmi yensin diyordum. Hilmi ile yarışırken diğerlerine hırslandığım gibi hırslanmıyordum”

Denizle arasının pek iyi olmadığını söyleyen Turabi, bir itirafta bulundu. Yıllar önce boğulma tehlikesi atlattığını söyleyen Turabi, yüzmeyi 22 yaşında öğrendiğini ilk kez açıkladı. Turabi “Yarışmanın sonlarına doğru su fobimi yenmiş oldum” dedi.

Turabi, Survivor’dan kazandığı parayı nasıl harcadığı sorusuna ise şu yanıtı verdi: “İlk Survivor’dan kazandığım parayı babama verdim. Babam borçlarına harcadı. Benim hep ev almak gibi bir hayalim vardı. Şimdi biraz borca girip evimi aldım. Yakında da güzel bir spor salonu açacağım. Bir ev, bir işin olunca geriye güzel bir hanım kalıyor. Annem hemen evlenmemi istiyor. Evleneceğim kıza annemin onay vermesi çok önemli.”

“Oyunları kazanarak bileğimin hakkıyla aldım. Şundan dolayı tedirgindim. Biz Hilmiyle hep şunu konuşuyorduk.

O son iki koltuğa ikimizden biri oturursa insanlar, ‘bu adam zaten şampiyon oldu. Şampiyon olmayan biri oturursa bu sene de bunu şampiyon yapalım’ diyebilirlerdi. Biz hep ondan yana tedirgindik.

Turabi, “Dizi oyunculuğu için hazırlık sürecindeyim. Şimdi profesyonel bir ekiple çalışıyorum. Bayağı bu işi profesyonel anlamda yapmak istiyorum. Kendimi gösterebileceğim bir proje olsun isterim. Bana uygun aksiyonlu bir şeyler olabilir. Güzel de teklifler var.” diyerek hayranlarına ekrana döneceğinin müjdesini verdi.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir