Ünlü oyuncu Burcu Biricik kimle evleniyor?

Ünlü oyuncu Burcu Biricik kimle evleniyor? …. Güzel oyuncu reklamcı sevgilisi Emre Yetkin’in Sri Lanka’da yaptığı evlilik teklifini kabul etti. Birlikte çekildikleri fotoğrafın altına teş taşını göstererek ‘Ne kadar heyecanlıymışım, evet dedim’ yazarak mutluluğunu paylaştı.

Son dönemde yıldızı parlayan Şeref Meselesi’nin Kübra’sı Burcu Biricik film gibi hayatını Seninle’ye anlatmıştı. İşte o röportajdan çarpıcı başlıklar…

Gencecik, kıpır kıpır, tertemiz bir kalbi, oyunculuğa dair umutları var. “İyi ki kabul etmişim” diyor ‘Şeref Meselesi’ndeki rolü için. “Daha önce de rol aldığım diziler oldu. İyi ki diye kabul ettiğim ve başladığım işlerin hep benim için hayırlı işler olduğunu bildiğimden kabul etmiştim. Yanılmadım” diyor gülemseyerek. Nereden çıkmış bu oyunculuk? Şöhretin o göz kamaştıran ışıltısı mı çekmiş onu bu dünyaya? Öyle ya, birçok delikanlının, genç kızın düşü alkışlanmak, ünlü olup imrenilerek bakılmak…

“Biz Antalya Elmalılıyız. Babam ve annem ayrıldığı için emekli bir dedenin yanında büyüdüm. Annem çalışıyordu. Küçük bir aileydik biz. Aslında oyuncu olmak küçüklüğümde içimden gelen bir şeydi. Mahalledeki çocukları organize edip, ‘Hadi size birşeyler oynayayım’ derdim. Daha sonra lisede tiyatro grubuna katıldım. Oradan da liseler arası bir yarışmaya…”

Çok ilginç ve destekleyici bir ailesi var diye düşünüyorum. Küçük bir ilçeden koskoca bir dünyanın içine güzeller güzeli kızı salmak, cesaret işi. Ailede tiyatro tutkunu, sanat tutkunu biri mi var acaba diye merak ediyor insan.“Ailemde konservatuardan ya da bu dünyadan bir insan yoktu. Dediğim gibi emekli bir dede ile büyüdüm. O da bana hep, ‘Aman kızım altın bir bileziğin olsun. Öğretmen ol, doktor ol’ dedi. Büyüyüp oyuncu olacağım ve bundan da para kazanacağım gibi bir düşüncem yoktu açıkçası. Ama bir şeyi biliyordum ki, üniversitede tiyatro hep hayatımda olacaktı. Amatörce de olsa sahneye çıkacağımı biliyordum.”

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir