Unutma beni dizisi Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv nin yeni dizilerinden biri olan Unutma beni dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Ali Yücedağ bu sefer karşımızda Osman Karakoç karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Unutma beni dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Unutma beni Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Focus Filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Fox Tv Unutma beni dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Unutma beni Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Hülya Özyıldırım otururken , senaristler ise Gürcan Gündoğdu olacak.

 

Unutma beni dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Unutma beni dizisi saat 15.00 da Hafta İçi Hergün Fox Tv de yayınlanmaktadır.

Unutma Beni Oyuncuları:

Ali Yücedağ (Osman Karakoç)
İlkay Yücedağ (Didem Özkavukçu)
Asuman Kervanlı (Gülşah Çamoğlu)
Kenan Çınaroğlu (Cüneyt Mete)
Çiğdem Karaman (Ayfer Dündar)
Hikmet (Kurtuluş Şakirağaoğlu)
Emine Çınaroğlu (Berivan Özyiğit)
Şerif Karaman (Olcay Kavuzlu)
Rıfat (Sabri Özmener)
Ceylan (Berfu Öngören)
Şeker Hala (Füsun Günuğur)
Esra (Damla Kaya)
Rauf Kervanlı (Mithat Erdemli)
Erdem (Gürsan Pirionurlu)
Özgür (Emir Alıcıer)
Reyhan (Ezgi Baran)
Güleser (Mine Medya Haktanır)
Volkan (Anıl Adıgüzel)

Unutma beni dizisi, Unutma beni dizisi oyuncuları kimler, Unutma beni dizisi ne zaman, Unutma beni dizi konusu nedir,Unutma beni dizisinde kim hangi rolde, Unutma beni dizisi karakter isimleri,Unutma beni oyuncuları resimleri, Unutma beni karakter isimleri, Unutma beni 1. bölüm izle, Unutma beni tanıtım fragmanı, Unutma beni yeni bölüm fragmanı, Unutma beni dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir