Urfalıyam Ezelden Eşref Kimdir ?Nerelidir ?

Urfalıyam Ezelden Eşref Kimdir ?Nerelidir ?

Kanal’d nin yeni dizilerinden biri olan Urfalıyam Ezelden dizisinin Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Bülent İnal sevenlerinin karşısına bu sefer Dizinin  Eşref karakteri ile çıkıyor . Urfalıyam Ezelden dizisi yayınlandığı ilk günden beri izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor özellikle Bülent İnal yani namı değer Eşref güzel ve düzgün kişiliği ve oyunculuğuyla adından çok bahsettirecek . Bülent İnal ile alakalı bilmek istediğiniz her şeyi dizimex ekibi olarak sizler için değerlendiriyoruz.İşte size Eşref karakterinin biyografisini sizler için değerlendirdir ?

Urfalıyam Ezelden Eşref:  Bülent İnal

Urfalıyam Ezelden Eşref Doğum Yeri: ;Şanlıurfa

Urfalıyam Ezelden Eşref Doğum Tarihi: 19 Mayıs 1973

Urfalıyam Ezelden Eşref Boyu: 1,84 CM

Urfalıyam Ezelden Eşref Meslek : Oyuncu,

Urfalıyam Ezelden Eşref (Bülent İnal) Oynadığı Roller: Kayıkçı (sinema filmi)-2000 – Dikkat Bebek Var (dizi)-2000 – Yedi Numara (dizi)-2000 – Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (sinema filmi)-2001 – Hiçbiryerde (sinema filmi)-2001 – Cesur Kuşku (dizi)-2001 – Karanlıkta Koşanlar (dizi)-2002 – Azad(dizi)

Urfalıyam Ezelden Eşref Göz Rengi : Siyah

Twitter: https://twitter.com/

 

Urfalıyam Ezelden Eşref,  Urfalıyam Ezelden Eşref aslen nereli, Urfalıyam Ezelden Eşref kilosu kaç, Eşref memleketi, Eşref kim , Urfalıyam Ezelden Eşref ne iş yapar, Urfalıyam Ezelden Eşref nerede doğdu, Bülent İnal Bülent İnal Biyografisi

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir