Urfalıyam Ezelden Konusu ve Oyuncuları

Kanal D nin yeni dizilerinden biri olan Urfalıyam Ezelden dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Settar Tanrıöğen bu sefer karşımızda Mehmet karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Urfalıyam Ezelden dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Urfalıyam Ezelden Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Gold Filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Kanal D Urfalıyam Ezelden dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Urfalıyam Ezelden Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Faruk Teber otururken , senaristler ise Sinan Tuzcu olacak.

 

Urfalıyam Ezelden dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Urfalıyam Ezelden dizisi saat 20:30 da pazartesi günleri Kanal D de yayınlanmaktadır.

Urfalıyım Ezelden Oyuncuları:

Urfalıyam Ezelden Mehmet ( Settar Tanrıöğen )
Urfalıyam Ezelden Eşref ( Bülent İnal)
Urfalıyam Ezelden Ceylan ( Öykü Gürman )
Urfalıyam Ezelden Selva ( Dolunay Soysert )
Urfalıyam Ezelden hangisidahahafif.com ( oyuncular )
Urfalıyam Ezelden Hasan Ağa ( Menderes Samancılar )
Urfalıyam Ezelden Kadir ( Cahit Gök )
Urfalıyam Ezelden Selahattin ( Güven Murat Akpınar )
Urfalıyam Ezelden Çetin ( Uğur Güneş )
Urfalıyam Ezelden Recep ( Cansu Fırıncı )
Urfalıyam Ezelden Nene ( Meral Çetinkaya )

 

Urfalıyam Ezelden dizisi, Urfalıyam Ezelden dizisi oyuncuları kimler, Urfalıyam Ezelden dizisi ne zaman, Urfalıyam Ezelden dizi konusu nedir, Urfalıyam Ezelden dizisinde kim hangi rolde, Urfalıyam Ezelden dizisi karakter isimleri, Urfalıyam Ezelden oyuncuları resimleri, Urfalıyam Ezelden karakter isimleri, Urfalıyam Ezelden 1. bölüm izle, Urfalıyam Ezelden tanıtım fragmanı, Urfalıyam Ezelden yeni bölüm fragmanı, Urfalıyam Ezelden dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir