Urfalıyam Ezelden Mehmet Kimdir ?Nerelidir ?

Urfalıyam Ezelden Mehmet Kimdir ?Nerelidir ?

Kanal’d nin yeni dizilerinden biri olan Urfalıyam Ezelden dizisinin Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Settar Tanrıöğen sevenlerinin karşısına bu sefer Dizinin  Mehmet karakteri ile çıkıyor . Urfalıyam Ezelden dizisi yayınlandığı ilk günden beri izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor özellikle Settar Tanrıöğen yani namı değer Mehmet güzel ve düzgün kişiliği ve oyunculuğuyla adından çok bahsettirecek . Settar Tanrıöğen ile alakalı bilmek istediğiniz her şeyi dizimex ekibi olarak sizler için değerlendiriyoruz.İşte size Mehmet karakterinin biyografisini sizler için değerlendirdir ?

Urfalıyam Ezelden Mehmet:  Settar Tanrıöğen

Urfalıyam Ezelden Mehmet Doğum Yeri: ;Denizli

Urfalıyam Ezelden Mehmet Doğum Tarihi: 15 Temmuz 1962

Urfalıyam Ezelden Mehmet Boyu: 1,78 CM

Urfalıyam Ezelden Mehmet Meslek : Oyuncu,

Urfalıyam Ezelden Mehmet (Settar Tanrıöğen) Oynadığı Roller: Sultan (2012)-Babam Sağolsun – (2011) – Ali-Çınar Ağacı – (2010)-Çoğunluk – (2010)-Ayrılık – (2010)-Vavien – (2009)

Urfalıyam Ezelden Mehmet Göz Rengi : Kahverengi

Twitter: https://twitter.com/

 

Urfalıyam Ezelden Mehmet,  Urfalıyam Ezelden Mehmet aslen nereli, Urfalıyam Ezelden Mehmet kilosu kaç, Mehmet memleketi, Mehmet kim , Urfalıyam Ezelden Mehmet ne iş yapar, Urfalıyam Ezelden Mehmet nerede doğdu, Settar Tanrıöğen, Settar Tanrıöğen Biyografisi

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir