Urfalıyam Ezelden Recep Kimdir ?Nerelidir ?

Urfalıyam Ezelden Recep Kimdir ?Nerelidir ?

Kanal’d nin yeni dizilerinden biri olan Urfalıyam Ezelden dizisinin Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Cansu Fırıncı sevenlerinin karşısına bu sefer Dizinin  Recep karakteri ile çıkıyor . Urfalıyam Ezelden dizisi yayınlandığı ilk günden beri izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor özellikle Cansu Fırıncı yani namı değer  Recep güzel ve düzgün kişiliği ve oyunculuğuyla adından çok bahsettirecek . Cansu Fırıncı ile alakalı bilmek istediğiniz her şeyi dizimex ekibi olarak sizler için değerlendiriyoruz.İşte size Recep karakterinin biyografisini sizler için değerlendirdir ?

Urfalıyam Ezelden Recep:  Cansu Fırıncı

Urfalıyam Ezelden Recep Doğum Yeri: ; Ankara

Urfalıyam Ezelden Recep Doğum Tarihi: 16 Mart 1982

Urfalıyam Ezelden Recep Boyu: 1,76 CM

Urfalıyam Ezelden Recep Meslek : Oyuncu,

Urfalıyam Ezelden Recep (Cansu Fırıncı) Oynadığı Roller : 2011 Dila Hanım – Sakarya Fırat – Uçurum Keşanlı Ali Destanı – Tek Başımıza Herşeye Rağmen – Ezel – Akasya Durağı Arka Sokaklar – Aşk bir Hayal Hesaplaşma – Kırmızı Işık – Kurtlar Vadisi Küçük Hanımefendi – Canım Ailem Cesaretin Var mı Aşka?

 Urfalıyam Ezelden Recep Göz Rengi : Kahverengi

Twitter: https://twitter.com/Cansu Fırıncı

 

Urfalıyam Ezelden Recep,  Urfalıyam Ezelden Recep aslen nereli, Urfalıyam Ezelden Recep kilosu kaç, Recep memleketi, Recep kim , Urfalıyam Ezelden Recep ne iş yapar, Urfalıyam Ezelden Recep nerede doğdu, Cansu Fırıncı, Cansu Fırıncı Biyografisi

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir