Yetim Gönüller Dizisi Konusu ve Oyuncuları

STV nin yeni dizilerinden biri olan Yetim Gönüller dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Yağmur Ün bu sefer karşımızda Asya karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Yetim Gönüller dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Yetim Gönüller Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Ser Filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan STV Yetim Gönüller dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Yetim Gönüller Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Erhan Baytimur otururken , senaristler ise Özlem Gürsoy Önalan olacak.

 

Yetim Gönüller dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Yetim Gönüller dizisi saat 20:30 da pazartesi günleri STV de yayınlanmaktadır.

Yetim Gönüller Dizisi Oyuncuları:

Yağmur Ün Asya
Gürkan Günal Kerem
Süleyman Karadağ
Semanur Uçar

 

Yetim Gönüller dizisi,Yetim Gönüller oyuncuları kimler, Yetim Gönüller dizisi ne zaman,Yetim Gönüller dizi konusu nedir,Yetim Gönüller dizisinde kim hangi rolde, Yetim Gönüller dizisi karakter isimleri,Yetim Gönüller oyuncuları resimleri, Yetim Gönüller karakter isimleri, Yetim Gönüller 1 bölüm izle, Yetim Gönüller tanıtım fragmanı,Yetim Gönüller yeni bölüm fragmanı, Yetim Gönüller dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir